חשיבות עמידה ודיוק בזמנים של חברת מוניות

 
למען האמת, הדרישות של הנוסע הממוצע מחברת המוניות שלו אינן בשמיים. כל מה שחברת מוניות צריכה כדי לזכות במוניטין איכותי זה בסך הכול צי רכבים נקי ומתוחזק היטב, מצבת נהגים עשירה הכוללת נהגים אדיבים, מנומסים ובעלי תודעת שירות גבוהה ויכולת עמידה בזמנים ללא תקלות.

מבין כל המאפיינים האלו החשוב ביותר כמובן נושא העמידה בזמנים. אין זה משנה אם מדברים על מוניות בירושלים, תל אביב או חדרה - כאשר אנחנו צריכים להגיע מנקודה א' לנקודה ב', לפני הכול אנחנו שואפים להגיע למחוז חפצנו בשעה שנקבעה מראש ולעולם לא להמתין זמן רב מדי למונית.
 

חברה מקצועית יודעת להתמודד עם תקלות הגורמות לאיחור

 
חשוב להבין כי לא תמיד ניתן למנוע תקלות לא צפויות שעשויות לגרום לאיחורים ולאי עמידה בזמנים. עם זאת, על ידי היערכות לכל תרחיש אפשרי מראש ועל ידי נקיטה במשנה זהירות, ניתן גם ניתן להתמודד עם תקלות לא צפויות בזמן אמת ולמנוע איחורים שבקלות היו יכולים להיות מוגדרים כ"בלתי נמנעים" על ידי חברת הסעות לא מקצועית.
 
 
מוניות בירושלים
 
 
 
כך, לדוגמה, חברה המחזיקה בצי מרשים של רכבים, יכולה לספק בעת הצורך רכב חלופי במקרה של תקלה ברכב ההסעה הקבוע (יש לציין כי חברות מקצועיות באמת ידאגו תמיד לרכבים חלופיים או רכבי חירום גם אם אין ברשותן מצבת רכבים גדולה במיוחד). בנוסף לכך, חברות מקצועיות ובעלות מוניטין מקפידות הקפדה יתרה על כל נושא המשמעת ולא מקלות ראש באיחורים. לכן, נהג בחברה שהעמידה בזמנים היא נר לרגליה, שהעז לאחר ללקוח ולו פעם עד פעמיים בלבד, לרוב ימצא את עצמו בחיפושים אחרי עבודה חדשה חיש מהר.
 
 
 
 
כאשר מדובר בהסעות לנמל התעופה בן גוריון, מטבע הדברים איחור או אי עמידה בזמנים מצד חברת המוניות עלול להוביל לאיחור לטיסה ובמקרים כאלה מדובר כבר בנזק כספי כבד ובעוגמת נפש שלא ניתנת לתיאור במילים.
 

נשר תורס – להגיע עם ראש שקט ונקי מדאגות

 
נשר תורס היא אגודה שיתופית המספקת שירותי מוניות ירושלים והסביבה לנמל התעופה בן גוריון וחזרה.

נשר תורס מקפידה על מגוון אמצעי זהירות ופעם אחר פעם מסיעה את לקוחותיה ליעדם ללא תקלות או איחורים. נציגי השירות של האגודה ממתינים לשיחתכם בטלפון הבא:
072-2646059