הסעות לאירועים בירושלים

 
הדרך לירושלים עם חברת הסעות מקצועית בלבד

ירושלים, עיר הקודש, עיר הבירה שלנו היא אחת הערים היפות ביותר במדינה ובעולם כולו. ירושלים מושכת אליה עשרות אלפי תיירים בשנה מכל רחבי העולם. כדי להגיע לירושלים כקבוצה, לטיול מאורגן, לסיור יומי או אפילו לפגישות עסקים, חשוב שחברת ההסעות תהיה מקצועית ואמינה. הסעות לאירועים בירושלים היא נקודת ההתחלה של כל אירוע מוצלח, וחשוב שתדעו כיצד לבחור את החברה כך שלא תתאכזבו ולא יתפספס אף פרט.

 

אלו סוגי הסעות לאירועים יש בירושלים?

 
  • ירושלים מכילה מקומות תיירות רבים והסעות לקבוצות גדולות של מטיילים נפוצה מאוד ממקום למקום. הסעות לירושלים והסעות מירושלים צריכות להיות מאורגנות ומסודרות כיוון שאף אחד לא אוהב להמתין זמן רב לא כשהוא רוצה לחזור לבית או למלון ובטח לא כאשר הוא משכים מוקדם בבוקר כדי להספיק הכול. הסעות לתיירים יכולות להתבצע בעזרת אוטובוסים או מיניבוסים לפי כמות הנוסעים.
  • הסעות עסקים: בירושלים ישנו אזור משרדים גדול מאוד, כמו כן הכנסת ומשרדי הממשלה נמצאים שם. בנוסף, בירושלים יש הופעות רבות של אמנים גדולים שמגיעים להקפיץ את הקהל הישראלי וכן אנשי עסקים חשובים שמגיעים לביקור בעיר הקודש. הסעות ברכבי יוקרה שמתאימות לאנשי עסקים חייבות להשאיר רושם טוב נקי מתקלות ולכן על החברה להיות מקצועית, ללא איחורים ובעלת כלי רכב מתאימים.
  • הסעות לירושלים יכולות לכלול גם סיור בקברי צדיקים ובמקומות שיש לעיר להציע כולל תצפיות מדהימות על העיר והאזור כולו. הסעות לירושלים יכולות להיות מכל מקום לכל מקום לפי בחירת הלקוח.
  • ניתן לשכור שירותי הסעות מירושלים לכל חלקי הארץ, לנמל תעופה בן גוריון, לתל אביב, לאילת ועד לצפון. הסעות לאירועים בירושלים כדי שמשפחה רחוקה תגיע לאירועי חתונה או בר מצווה או משפחה מירושלים שצריכה להגיע לאירוע רחוק ,תצא בכל כמות נוסעים נדרשת.
  • הסעות בתי ספר הם הסעות שדרך כלל מלוות ברעש ובלגן. חברת הסעות מיומנת תדע איך להתמודד עם כל סוגי האוכלוסייה, תדע להכתיב את הגישה הנכונה והכי חשוב, להסיע את הילדים בשלום ליעד המבוקש.
 

כמה עולות הסעות לירושלים?

 
מחיר הסעות לירושלים ומירושלים תלוי במרחק ובסוג ההסעה. הסעות ברכבי יוקרה יעלו יותר מהסעה ברכב רגיל והסעות באוטובוס גדול יהיו יקרות יותר ממיניבוס אך משתלמות יותר. למשל, הסעה מירושלים עד למרחק של כמאה קילומטרים עולה בין 1500 שקלים ועד 2000 שקלים. אוטובוס למרחק גדול יותר יכול להגיע עד 2500 שקלים וכמובן המחיר משתנה בין יעד הנסיעה, הדרך בה עוברים, כמות הנוסעים וכמובן שעות הנסיעה ומשך הזמן הכולל במידה ומבקשים הסעות הלוך וחזור. מיניבוס עולה בין 1000 ל18000 שקלים והמחיר מורכב מאותו חישוב.

נשר תורס ושירות מוניות אגודה שיתופית בע"מ יעמדו לשירותכם בכל סוגי ההסעות: הסעות תלמידים, הסעות לאירועים וטיולים מאורגנים. צרו עמנו קשר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והצעת מחיר.

צרו אתנו קשר כבר עכשיו בטלפון 02-6257227 והמונית בדרך אליכם!