הסעות בירושלים

 
צריכים הסעות בירושלים? נשר תורס לשירותכם! 072-2646059

  • הגעה לנקודת האיסוף בדיוק בזמן שנקבע
  • הסעות לכל חלקי העיר
  • נהגים מנוסים ואדיבים
  • מחירים נוחים ושווים לכל כיס

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו שירותי הסעות בירושלים של נשר תורס,
ותגיעו למחוז חפצכם בשלום ובזמן!
להזמנת הסעה חייגו 072-2646059 ואנחנו כבר בדרך אליכם!

 

בטיחות לאורך כל הדרך

 
כשמזמינים שירותי הסעות בירושלים ובכלל, הדבר החשוב ביותר הוא לדעת שאתם בטוחים לאורך כל זמן הנסיעה. בזכות הניסיון רב השנים של נשר תורס בתחום, אנו שמים דגש חזק על הנושא. כל הרכבים שלנו מצוידים בחגורות בטיחות לכל נוסע, והנהגים שלנו עוברים הדרכות תקופתיות בתחומים השונים של בטיחות בדרכים. הנהיגה מתבצעת על פי כל חוקי התנועה, כך שאתם יכולים להתרווח במושב ולנסוע בבטחה.
 

דיוק הוא שם המשחק

 
כשאנחנו מספקים שירותי הסעות בירושלים אנו לא שוכחים לרגע, שלמרות שלא מדובר בנסיעה לנתב"ג ושרוב הסיכויים שאתם לא צריכים לעלות על טיסה, הרי שאתם עדיין צריכים להגיע ליעדכם בשעה מסוימת. על מנת שתגיעו בזמן ולא תאחרו, אנו מקפידים להגיע אליכם בדיוק בשעה שנקבעה מראש על פי חישובי מרחק הנסיעה ותנאי הדרך, ועושים כל שביכולתנו כדי שאתם תגיעו ליעדכם בדיוק בזמן (ואולי אפילו קצת קודם).
 

24 שעות ביממה

 
נשר תורס מספקת שירותי הסעות בירושלים 24 שעות ביממה. רצוי ליצור עמנו קשר 24-12 שעות (או יותר) לפני מועד הנסיעה הרצוי, על מנת לשריין רכב ונהג. בכל מקרה חשוב לזכור: אנחנו בנשר תורס לשירותכם, ונשמח מאוד להסיע אתכם לכל יעד שתרצו בעיר אשר חוברה לה יחדיו. הנהגים שלנו מכירים את העיר כמו את כף ידם, והם ידאגו להביא אתכם ליעדכם בשלום ובזמן.

אז חייגו 072-2646059 להזמנת מונית וסעו לשלום – המפתחות בפנים!