כיצד בוחרים שירות של חברת מוניות?

 
צריכים להזמין מונית? אתם בוודאי מודעים לכך שי שלא מעט חברות של מוניות שישמחו לספק לכם את השירות. הדבר כמובן פועל לטובתכם, שכן כעת אתם יכולים להשוות בין כל חברות המוניות. עם זאת, מהו בעצם הקריטריון שלפיו אתם תשוו בכלל את חברות המוניות? האם רק לפי המחיר? האם לפי הזמינות? האם לפי הפריסה הגיאוגרפית? חשוב להסתכל על מספר היבטים שונים במקביל בכדי להבין מהי החברה הטובה ביותר עבורכם.
 

כך תבחרו את השירות

 
  • פרישה גיאוגרפית - קודם כל כדאי לבחור שירות מוניות שפועל בסביבת המגורים או העבודה שלכם.מבחינת היעד- חשוב מאד שהמוניות לא רק יפעלו בסיבה אלא גם יוכלו להוביל אתכם ליעדים שונים, גם אם מדבור על ערים אחרות. כך תוכלו להגיע בקלות לכל יעד תוך זמן קצר.
  • זמינות - רוב האנשים לא זקוקים למונית בשעה 2 בצהריים, אלא זקוקים לה בשעות אחרות - בין אם מדובר על שעות כמו 1 בלילה או 6 בבוקר. חשוב מאד להזמין את השירות של חברת מוניות אשר תהיה זמינה עבורכם 24 שעות ביממה ו7 ימים בשבוע, כך שתדעו שלא משנה מתי - תוכלו להזמין מונית.
  • הזמנה מראש - כמובן שכדאי ליצור קשר עם חברת מוניות שדרכה תוכלו גם לתאם מונית זמן רב מראש. לא תמיד תרצו להזמין מונית רבע שעה לפני שתצאו - צריכה להיות גם אפשרות להזמנת מונית לעוד מספר שעות קדימה ואף מספר ימים, כדי שתוכלו להיות רגועים.
  • אדיבות - כמובן שחשוב לבחרו בחברת מוניות שלנהגיה יש מוניטין חיובי. הנהג צריך להיות נעים ואדיב, ולאפשר לכם לעבור את הנסיעה בצורה נינוחה.


 
המונית בדרך אליכם!
התקשרו 072-2646059
 

נשר תורס פועלים למענכם

 
אם אתם גרים בירושלים והסביבה, אין ספק שחברת נשר תורס היא הבירה הטבעית. חברת המוניות נשר תורס מספקת שירותי הסעות בין כל יישובי אזור ירושלים, ומספקת גם שירות מיוחד של הסעות לנתב"ג ולחזרה, במחירים הוגנים במיוחד, ובזמינות מלאה.