מדוע כדאי להגיע לנתב"ג עם מוניות 24/7?

 
אתם עומדים לצאת לחופשה נהדרת בחו"ל או לצאת לפגישת עבודה. זו עומדת להיות חוויה של ממש, אך כעת צריך להתחיל לתכנן את הצעדים הראשונים, ולחשוב איך אתם מתכוונים להגיע לנמל התעופה מהבית שלכם, וזאת כמובן בזמן הקצר ביותר ובדרך הנוחה ביותר. אחת האפשרויות הטובות ביותר, היא להזמין מראש שירות של מוניות שפעילות 24 שעות ביממה, ו7 ימים בשבוע. מדוע זה הפתרון הטוב ביותר?
 

כל היתרונות בשירות המוניות

 
  • זמינות - בראש ובראשונה, מוניות שפעילות 24/7, יהיו זמינות עבורכם, לא משנה באיזה יום אתם טסים מנתב"ג. בין אם מדובר על שעת לילה מאוחרת או לפנות בוקר, בין אם זה ערב חג או אפילו החג עצמו, ליל שישי או שבת בבוקר - תמיד אפשר להזמין את שירותי המוניות, מבלי שאתם תלויים באף גורם אחר.

  • מהירות - גם אם יש אמצעים נוספים של תחבורה ציבורית, אין מי שחולק על כך ששירותי המוניות הם שיביאו אתכם ליעד כמה שיותר מהר. ברכבת או באוטובוס, אתם תצטרכו לעבור דרך ארוכה יחסית - ולקראת טיסה ארוכה כשאתם מותשים יחסית, אין ספק שיש יתרון לכך שתהיו לבדכם במונית שתגיע במהירות לביתכם.

  • ללא חניה - אם אתם שוקלים לרגע להגיע ברכב פרטי, כדאי לקחת בחשבון שעלויות החניה בנתב"ג ידועות במחיר הגבוה שלהן. למעשה, זה מחיר גבוה יותר מהמחיר שכל שירות מוניות ייקח מכם, וזה עוד לפני שאתם משקללים את מחירי הדלק עצמם של הנסיעה. לכן גם במקרים הללו - הזמנה של שירותי מוניות 24/7 היא עדיפה בכל מקרה.
 

נשר תורס תמיד למענכם

 
חברת המוניות נשר תורס בע"מ, שמיחה להציע לכם את השירות המעולה של הסעות לנתב"ג ובחזרה. החברה פועלת בעיר ירושלים ויישובי הסביבה, ומספקת ללקוחותיה שירות מעולה ונוח לאורך כל ימות השבוע. מחירי החברה הם נוחים מאד, ומשתלמים יותר מכל אמצעי תחבורה אחר.