מוניות מנתב"ג לירושלים

 
 
טסים הרבה לחו"ל וזקוקים לפתרון קבוע או חד פעמי שיאפשר להגיע מנתב"ג במונית הלוך-חזור? מעוניינים בשירות הסעות שאפשר לסמוך עליו שיוביל אתכם אל היעד בלי עיכובים ועלויות לא מוצדקות? מונית פרטית מנתב"גזו הוצאה גדולה ולהגיע ברכב פרטי, ממש לא כדאי בשל עלות החנייה. אתם יכולים לקבל את כל מה שאתם זקוקים לו - שירות מושלם במחיר ללא תחרות. הגיע הזמן שתכירו אותנו, ממש מימין לטרמינל... אנחנו נדאג שתגיעו בזמן במחיר מדהים של 67 ₪ לנוסע בלבד.
 

נחתנו בשלום, לא להזמין מונית?

 
לא אין צורך, יקר ומיותר! אנו ממתינים לכם בכניסה -בכל יום כל היום, מסביב לשעון. אנחנו יודעים שעברה עליכם טיסה ארוכה ואתם ודאי עייפים, לכן הסדרן שלנו ידאג לכם ולמזוודות שלכם למקום באופן מיידי. התרווחו על המושב הנעים, היפרדו מנתב"ג במונית החדישה שלנו ותיהנו מנסיעה בטוחה לירושלים ברכב ממוזג.
 

מוניות מנתב"ג ב-67 ₪ לנוסע בלבד?

 
כן אתם קוראים נכון, שירות מוניות מנתב"ג לירושלים. אנחנו דוגלים במקצוענות על הכביש, ועובדים רק עם כלי רכב איכותיים, מה שמאפשר עמידה בדרישות הלקוחות הנאמנים שלנו.
התקשרו עוד היום לטלפון 02-6231231 , 02-6257227 והזמינו הסעה משדה התעופה. חזרתם ארצה? אל תתבלבלו, פנו ימינה ביציאה מהטרמינל, ישר אל היעד שלכם בירושלים.