שירות מוניות לנתב"ג

 
נסיעה לחו"ל כרוכה בסידורים רבים ובצורך להגיע אל שדה נתב"ג שהינו עמוס מאוד בימים רבים של השנה. מרבית הסידורים בנמל התעופה מעייפים וממושכים וכוללים תורים מורטי עצבים בדרך לבידוק בטחוני, לכרטוס, לביקורות דרכונים ועוד. רבים מעוניינים להגיע אל שדה התעופה נינוחים ככל האפשר והדרך הטובה ביותר לעשות כך היא באמצעות מוניות שירות של חברה מסודרת.
 

קביעת מועד נסיעה לנתב"ג

 
מנהלי חברת המוניות עושים את המיטב כדי להעניק לנוסעיהם את השירות המעולה והמקצועי ביותר בדרך לנתב"ג. השירות כולל הזמנת מונית מראש תוך כדי קביעת שעת יציאה, כאשר ניתן להזמין את הנסיעה מתחנה מרכזית או מבית הנוסע. הנהג יגיע עד לפתח הדלת ואף יסייע לאנשים מבוגרים להעמיס את המזוודות. כל אחד יכול ליהנות מהשירות, לחסוך זמן יקר ולנצלו לסידורים אחרים חיוניים. נסיעה בכבישי ירושלים ובדרכים אל שדה התעופה כרוכים במאמץ נהיגה שאפשר לוותר עליו.
 

שירות נוח וחסכוני

 
החלופות להסעה מסודרת מאוד לא נוחות. לעיתים, יש צורך להטריח קרובי משפחה לצורך הסעה, ובמקרים אחרים לנסוע עם המכונית ולהעמידה בחניה לטווח ארוך שהינה יקרה מאוד. כל נסיעה כזאת מחייבת הוצאת כסף עבור דלק, חניה ועוד, ומוטב להשקיע את הכסף בשירות שניתן על ידי נהגים מקצועיים. הדרך לשדה התעופה ואל הדיוטי פרי שמסמל עבור רבים את התחלת החופשה תהיה מהנה מאוד בעת נסיעה באחת ממוניות השירות המודרניות של התחנה. המוניות בטוחות לנסיעה ועוברות מבחני תקינות ובטיחות על פי החוק והצורך. ניתן להאזין למוסיקה, לקרוא עיתון או ליהנות ממראות הדרך היפים של הרי ירושלים.


 
נשר תורס - מוניות לנתב"ג בתורה הנוחה ביותר!
התקשרו: 072-2646059
 

נהגים מקצועיים

 
נהגי המוניות הינם מקצועיים ואדיבים, דוברי אנגלית ובעלי תודעת שירות גבוהה. הם מצוידים במערכות ניווט מודרניות אשר מנווטות אותם בדרך המהירה ביותר. הם מכירים את כל הדרכים בעיר עצמה ויביאו את הנוסעים בצורה מהירה ובטוחה ליעדם. החברה הינה היחידה המאושרת למתן שירות מוניות לנתב"ג ומקיימת שירות של הסעות גם לנוסעים הנוחתים בו. עלות השירות כוללת את המזוודות - בהנחה שמדובר על משקל מזוודות סביר.
 

נסיעה נוחה ובטוחה

 
נסיעה לחו"ל כרוכה במאמץ רב וכדאי לעשות את הסידורים אליה בצורה נוחה. מומלץ להקדים ולהזמין שירות על מנת לשריין מקום, וניתן לעשות זאת גם 12 שעות לפני הנסיעה. הזמנה מראש חיונית לצורך קביעת סדרי האיסוף של הנוסעים. יש חשיבות להגעה לנתב"ג בזמן וכל נסיעה כזאת צריך לתכנן על פי העומס בכבישים ועל פי אלמנטים נוספים אחרים. שירות מוניות של החברה הותיקה שבסיסה בירושלים יבטיח נסיעה בטוחה ונינוחה בכל מועד.

על כן, נמליץ לכם בפעם הבאה שאתם מתכננים את דרך ההגעה שלכם אל שדה התעופה, לשכור שירות מוניות לנתב"ג ולחסוך לעצמכם את טרטורים וסידורים מיותרים.